Logitech Lift
Kód: PERLOGMYS0507
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Životnost baterie
24 měsíc/ů
Typ baterie
AA
Počet baterií
1
Vzhled
Formát
Pro praváky
Ergonomický design
Ano
Povrchové zbarvení
Jednobarevný
Barva
Grafit
Vertikální design
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka receiveru
1,44 cm
Výška
71 mm
Šířka
70 mm
Hloubka receiveru
6,6 mm
Hmotnost receiveru
2 g
Hmotnost
125 g
Hloubka
108 mm
Výška receiveru
1,84 cm
Systémové požadavky
Podporované mobilní operační systémy
Android 8.0
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 11.0 Big Sur
Podporované operační systémy Windows
Windows 10
Podporované operační systémy Linux
Ano
Ostatní podporované operační systémy
ChromeOS
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
210 g
Počet kusů v balení
1 kusů
Výška balení
147 mm
Šířka balení
77 mm
Obsah balení
Baterie
Ano
Návod k obsluze
Ano
Přijímač
Ano
Typ přijímače
Nano přijímač
Rozhraní bezdrátového přijímače
USB Typ-A
Myš
Počet tlačítek
4
Počet rolovacích koleček
1
Bluetooth Low Energy (BLE)
Ano
Rozlišení pohybu
4000 DPI
Tiché kliknutí
Ano
Typ tlačítek
Stisknutelná tlačítka
Počet programovatelných tlačítek
4
Technologie detekce pohybu
Optický
Přizpůsobitelná citlivost snímání
Ano
Rolovací směry
Svislý
Funkce tlačítek
Přepínání DPI
Účel
Kancelář
Rozhraní zařízení
RF bezdrátové + Bluetooth
Odolnost tlačítka (v milionech kliknutí)
5
Typ závitnice
Kola
Disponuje programovatelnými tlačítky
Ano
Podpora více zařízení
Ano
Ergonomie
Bezpečnostní spínač
Ano
Dosah bezdrátového spojení
10 m
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte výrobek před vlhkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.215 kg |
| EAN: | 5099206099784 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 78 mm |
| Šířka balení: | 145 mm |
| Délka balení: | 88 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
