Logitech C920e HD 1080p Webcam webkamera 1920 x 1080 px USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Černá
Kód: PERLOGKAM0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Černá
Délka kabelu
1,5 m
Zabudovaný mikrofon
Ano
Počet mikrofonů
2
Zabudovaný blesk
Ne
Rozhraní
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Způsob uchycení
Klip/stojánek
Hmotnost a rozměry
Šířka
94 mm
Hloubka
71 mm
Hmotnost
162 g
Výška
43,3 mm
Údaje o balení
Šířka balení
77 mm
Hloubka balení
145 mm
Množství
1
Výška balení
54 mm
Hmotnost včetně balení
235,3 g
Software
Podporované operační systémy Windows
Ano
Podporované operační systémy Mac
Ano
Výkon
Sledování obličeje
Ne
Zobrazovací formát
1080p
Typ ochrany soukromí
Vyskakovací
Automatické ostření
Ano
Full HD
Ano
Maximální rozlišení videa
1920 x 1080 px
Maximální snímkovací frekvence záznamu
30 fps
Kamera chránící soukromí
Ano
Diagonální zorné pole
78°
Logistická data
Šířka balení
322 mm
Váha hlavního obalu
10,7 kg
Délka vnějšího kartonu
333 mm
Výška balení
291 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 097855162045 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 80 mm |
| Šířka balení: | 145 mm |
| Délka balení: | 50 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
