Komínový odsavač par Akpo WK-4 Nero Eco 60 šedý, černé sklo
Kód: AGDAKPOKA0396
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Roční spotřeba energie
56 kWh
Třída energetické účinnosti
C
Spotřeba
91,5 W
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Vzhled
Umístění výfuku
Vršek
Barva
Šedá
Vestavěný displej
Ne
Počet žárovek
2 žárovek
Výkon topného tělesa
2 W
Poloha osvětlení
Zpět
Základní materiál
Ocel, Temperované sklo
Volitelné příslušenství
Uhlíkový filtr T300 (2 kusy)
Motor dodáván
Ano
Počet motorů
1
Typ filtru mastnoty
Hliník
Hmotnost a rozměry
Výška (min.)
69 cm
Instalační šířka oddílu
22 cm
Šířka
600 mm
Výška (max.)
92 cm
Instalační hloubka oddílu
16 cm
Výkon
Maximální výkon odsávání
326 m³/h
Hlučnost (vysoká rychlost)
61 dB
Hlučnost (nízká rychlost)
56 dB
Počet rychlostí
3
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Bezpečnostní upozornění
Varování
Udržujte dostatečnou vzdálenost od hořlavých povrchů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.7 kg |
| EAN: | 5903148236858 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 375 mm |
| Šířka balení: | 650 mm |
| Délka balení: | 460 mm |
| Typ žárovky: | LED |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
