Kombinovaná chladnička s mrazničkou BOSCH KIV86VFE1 Vestavba 267 l Bílá
Kód: AGDBOSLOZ0059
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Roční spotřeba energie
229 kWh
Třída energetické účinnosti (stará)
A++
Třída energetické účinnosti
E
Vzhled
Barva
Bílá
Umístění přístroje
Vestavěné
Uchycení dveří
Pravý
Připraveno na zakázkové panely
Ne
Hmotnost a rozměry
Šířka
541 mm
Instalační hloubka oddílu
55 cm
Hmotnost
64 kg
Výška
1772 mm
Instalační výška oddílu
177,5 cm
Instalační šířka oddílu
56 cm
Hloubka
545 mm
Výkon
Hlučnost
38 dB
Vnitřní objem
267 l
Celkový objem
270 l
Klimatická třída
SN-T
Ergonomie
Délka šňůry
2,3 m
Chladnička
Typ lampy
LED
Vnitřní osvětlení ledničky
Ano
Čistá kapacita chladničky
183 l
Mrazák
Čistá kapacita mrazáku
84 l
Doba uložení při výpadku proudu
9 h
Umístění mrazáku
Spodní
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí
Varování
Spotřebič sami nerozebírejte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 58.1 kg |
| EAN: | 4242005214006 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 1850 mm |
| Šířka balení: | 615 mm |
| Délka balení: | 650 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
