Kärcher SC 3 Deluxe 1 l 1900 W Černá, Bílá
Kód: AGDKARPAW0040
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1900 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Vzhled
Kapacita
1 l
Barva
Černá
Minimální délka trubky
50 cm
Maximální délka trubky
100 cm
Délka hadice
2,2 m
Hmotnost a rozměry
Výška
282 mm
Šířka
251 mm
Hmotnost včetně balení
5,7 kg
Hmotnost
3,3 kg
Hloubka
361 mm
Výkon
Nastavitelná pára
Ano
Tlak páry
3,5 bar
Čas připravenosti
0,5 min
Bezpečnostní ventil
Ano
Obsah balení
Čisticí hadřík
Ano
Štětec v balení
Ano
Prodlužovací trubky
Ano
Typ přiloženého kartáče
Kulatý čisticí kartáček
Typ trysky v ceně
Ruční hubice
Ergonomie
Délka kabelu
4 m
Dětský zámek
Ano
Odstraňování vodního kamene a čištění
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.668 kg |
| EAN: | 4054278990316 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 302 mm |
| Šířka balení: | 480 mm |
| Délka balení: | 290 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
