Green Cell Przetwornica napicia PowerInverter LCD 24 V 3000W/60000W Przetwornica samochodowa z wywietlaczem - czysty sinus zdroj/transformátor Auto Černá
Kód: ZSAGCEPRZ0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Výstupní napětí
230 V
Efektivita
85%
Vstupní napětí
24 V
Účel
Měnič do auta
Proud
DC-to-AC
Výstupní frekvence
50 Hz
Doplňkové napájení konektorů
2
Výstupní výkon
3000 W
Oddělitelné napájecí konektory
Ano
Typ napájení
Auto
Počet portů USB
1
Ochrana proti přepólování
Ano
Typ konektoru
Typ F
Vzhled
Barva
Černá
Základní materiál
Hliník
Vhodné pro použití uvnitř
Ano
Vestavěný ventilátor
Ano
Typ displeje
LCD
Typ chlazení
Aktivní
Snadná instalace
Ano
LED indikátory
Ano
Údaje o balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Počet kusů v balení
1 kusů
Dodávané kabely
DC
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automotiv |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 5904326374577 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 450 mm |
| Šířka balení: | 260 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
