GA.MA iPH6080.BK IQ3 vysoušeč vlasů 1600 W Černá
Kód: AGDGMASUS0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon
1600 W
Dvojí napětí
Ne
Vzhled
Navrženo pro cestování
Ne
Barva
Černá
Vestavěný displej
Ano
Povrchové zbarvení
Jednobarevný
Typ ovládání
Knoflíky
Typ displeje
LED
Pověsitelný
Ne
Otočná šňůra
Ne
Délka šňůry
3 m
Vyjímatelný filtr
Ano
Odklopitelný úchyt
Ne
Tichý režim
Ano
Ergonomické ovládání
Ano
Odnímatelná mřížka
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
195 mm
Hloubka
48 mm
Hmotnost
294 g
Výška
165 mm
Údaje o balení
Šířka balení
245 mm
Hmotnost včetně balení
1,8 kg
Počet kusů v balení
1 kusů
Výška balení
370 mm
Hloubka balení
100 mm
Další charakteristiky
Záruční doba
2 rok/roky
Výkon
Automatické vypnutí
Ne
Počet teplotních nastavení
4
Proud vzduchu
74 m³/h
Foukání studeným vzduchem
Ano
Nastavitelná teplota
Ano
Počet rychlostí
3
Typ motoru
AC
Hlučnost
78 dB
Ionizátor
Ano
Turbo
Ne
Rychlost motoru
110000 ot/min
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Difuzér
Ano
Pouzdro na přenášení
Ne
Koncentrátor
Ano
Vyhlazovací tryska
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 8023277158344 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 110 mm |
| Šířka balení: | 375 mm |
| Délka balení: | 250 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
