FoodSaver VS0100X vakuová balička Stříbrná, Bílá
Kód: AGDFSAZGR0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Funkce vakuové baličky
Vakuové zatavení
Typ ovládání
Otočné
Barva
Stříbrná
Obsah balení
Počet vakuových pytlů
4
Včetně role
Ano
Počet kusů v balení
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.37 kg |
| EAN: | 5060569672440 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 135 mm |
| Šířka balení: | 450 mm |
| Délka balení: | 250 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
