FoodSaver FFS017X vakuová balička Černá, Nerezová ocel
Kód: AGDFSAZGR0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ ovládání
Knoflíky, Otočné
Barva
Nerezová ocel
Funkce vakuové baličky
Vakuové zatavení
Příkon
Příkon
120 W
Hmotnost a rozměry
Výška
150 mm
Šířka
464 mm
Hmotnost
2,64 kg
Hloubka
165 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
235 mm
Hmotnost včetně balení
3,77 kg
Šířka balení
507 mm
Typ balení
Krabice
Výška balení
195 mm
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Včetně role
Ano
Počet vakuových pytlů
8
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| EAN: | 5011773062350 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 510 mm |
| Délka balení: | 205 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
