Fén na vlasy GA.MA PH6080.PK IQ3 Perfetto
Kód: AGDGMASUS0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon
1600 W
Vzhled
Barva
Růžové zlato
Povrchové zbarvení
Jednobarevný
Vestavěný displej
LCD
Typ ovládání
Knoflíky, Jezdec
Vyjímatelný filtr
Ano
Délka šňůry
3 m
Typ motoru
Bezkartáčový motor
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
294 g
Výkon
Použité technologie
Stand-by
Antibakteriální
Ano
Auto diagnostika
Ano
Nastavitelná teplota
Ano
Počet teplotních nastavení
4
Super rychlé sušení
Ano
Foukání studeným vzduchem
Ano
Turbo režim
Ano
Paměťová funkce
Ano
Hlučnost
78 dB
Rychlost motoru
110000 ot/min
Počet rychlostí
3
Ionizátor
Ano
Protiplísňový
Ano
Obsah balení
Počet koncovek
4
Koncentrátor
Ano
Difuzér
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.072 kg |
| EAN: | 8023277158351 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 377 mm |
| Šířka balení: | 251 mm |
| Délka balení: | 112 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
