ELEKTRICKÁ KONVICE FELLOW STAGG EKG PRO BÍLÁ MATNÁ
Kód: AGDFEWCZE0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Materiál filtru
Nerezová ocel
Objem zásobníku vody
0,9 l
Základní materiál
Plast
Barva
Bílá
Nastavitelná teplota
40–100°C
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon
1200 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Hmotnost a rozměry
Šířka
172 mm
Výška
196 mm
Hloubka
282 mm
Hmotnost
1,25 kg
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Ergonomie
Automatické vypnutí
Ano
Typ otevření víka
Tlačítko
Uzamykatelné víko
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.24 kg |
| EAN: | 1230000201056 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 280 mm |
| Šířka balení: | 245 mm |
| Délka balení: | 254 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
