Dokovací stanice Gembird DD2-U3M2 pro stolní počítače s duálním diskem, USB Type-C M.2 NVME (a SATA) SSD, černá
Kód: DIAGEMSTA0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Velikost disku M.2 SSD
2280 / 2260 / 2242
Podpora TRIM
Ano
Podpora UASP
Ano
Vyměnitelný za provozu
Ano
Plug and Play
Ano
Podpora výměny za provozu
Ano
Maximální přenosová rychlost
20 Gbit/s
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
13 mm
Šířka
102 mm
Hmotnost
150 g
Hloubka
66 mm
Údaje o balení
Výška balení
71 mm
Hmotnost včetně balení
430 g
Typ balení
Krabice
Hloubka balení
112 mm
Šířka balení
146 mm
Další charakteristiky
Čipset
RTL9210B
Software
Podporované operační systémy Windows
Ano
Možnosti připojení
Rozhraní
2 x USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C
Obsah balení
Adaptéry pro rozhraní
USB Type-A male - USB Type-C female
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevyhazujte do běžného odpadu - výrobek vyžaduje zvláštní likvidaci.
Pevný disk
Počet podporovaných úložných jednotek
2
Rozhraní ukládacího disku
PCI Express, SATA
Typ paměťového média
SSD
Podporovaná velikost úložných jednotek
M.2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8716309135573 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 145 mm |
| Šířka balení: | 112 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
