Cosori Turbo Blaze Chef Edition Samostarný 6 l Samostatné 1725 W Horkovzdušná fritéza Černá, Růžové zlato
Kód: AGDCS1FRY0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Funkce smažení
Ano
Funkce vaření v páře
Ano
Teplota (max)
230 °C
Funkce pečení
Ano
Typ produktu
Horkovzdušná fritéza
Grilování
Ano
Kapacita
6 l
Dehydratační funkce
Ano
Počet osob
5 člověk/lidí
Digitální časovač
Ano
Obsah oleje
0 l
Počet programů
9
Teplota (min)
30 °C
Nastavitelný termostat
Ano
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50-60 Hz
Příkon
1725 W
Vzhled
Barva
Černá
Protiskluzové nožky
Ano
Automatické otevírání krytu
Ne
Vyjímatelná miska
Ano
Rotace planet
Ne
Barva kontrolního panelu
Černá
Počet fritovacích košů
1
Protipachový filtr
Ne
Skleněný průzor
Ne
Umístění přístroje
Samostatné
Úchyty
Ano
Odnímatelná odklopná poklička
Ne
Typ ovládání
Dotyk
Typ konstrukce
Samostarný
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
6 kg
Výška
365 mm
Hloubka
301 mm
Šířka
300 mm
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Grilovací mřížka
Ano
Indikátory
Typ displeje
LCD
Vestavěný displej
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.8 kg |
| EAN: | 810123671519 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 366 mm |
| Šířka balení: | 453 mm |
| Délka balení: | 370 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
