Braun Silk-épil 7 7-041 Šedá, Bílá
Kód: AGDBRADEP0205
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bezkabelový
Ano
Zastřihovač
Ano
Barva
Šedá
Aktivní masážní systém
Ano
Minimální délka vlasů
0,5 mm
Hlavice zastřihovače chloupků
Ano
Omyvatelná hlava
Ano
Funkce masáže
Ano
Voděodolný
Ano
Holicí strojek
Ano
Suché i mokré holení
Ano
Vhodné pro krátké vlasy
Ano
Oblasti těla
Bikiny
Technologie pinzety
MicroGrip
Jemný režim
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Nabíjecí
Ano
Obsah balení
Pouzdro
Ano
Ochranný kryt
Ano
Počet krytek/hlav v ceně
3
Víčko pro senzitivní místa
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 7500435225113 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 195 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
