Blaupunkt EOM601 trouba Černá, Nerezová ocel
Kód: AGDBLAMPI0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 / 60 Hz
Vzhled
Barva
Nerezová ocel
Umístění přístroje
Stojací
Vestavěný displej
Ne
Chladné dveře
Ano
Počet skleněných dveřních panelů
2
Typ ovládání
Otočné
Materiál dvířek
Sklo
Hmotnost a rozměry
Vnitřní rozměry (š x h x v)
421 x 353 x 303 mm
Výška
369 mm
Šířka
571 mm
Hmotnost včetně balení
12,2 kg
Hloubka
430 mm
Obsah balení
Plech na pečení
Ano
Držadlo pečicího plechu
Ano
Ergonomie
Doba časovače
60 min
Osvětlení
Vnitřní osvětlení
Ano
Trouba
Výkon trouby
1800 W
Čistá kapacita trouby
45 l
Konvekční vaření
Ano
Gril
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 14.3 kg |
| EAN: | 5901750503054 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 477 mm |
| Šířka balení: | 626 mm |
| Délka balení: | 423 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
