AMD Ryzen Threadripper 7980X procesor 3,2 GHz 256 MB L3 Krabice
Kód: PROAMDAMT0033
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Patice procesoru
Socket sTR5
Takt procesoru při přetaktování
5,1 GHz
Počet vláken procesoru
128
Včetně chladiče
Ne
Model procesoru
7980X
Typ paměti cache procesoru
L3
Litografie procesoru
5 nm
Thermal Design Power (TDP)
350 W
Počet jader procesoru
64
Typ procesoru
AMD Ryzen™ Threadripper™
Krabice
Ano
Základní frekvence procesoru
3,2 GHz
Vyrovnávací paměť procesoru
256 MB
Generace procesoru
AMD Ryzen Threadripper 7000 Series
Výrobce procesoru
AMD
Vlastnosti
Oblast trhu
Desktop
Verze PCI Express slotů
5.0
Paměť
Typy paměti podporované procesorem
DDR5-SDRAM
Podpora paměťových kanálů
4 kanály
Grafika
Model grafického adaptéru na kartě
Není dostupný
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Integrovaný grafický adaptér
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.385 kg |
| EAN: | 730143315753 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 75 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
