AMD Ryzen 9 9900X3D procesor 4,4 GHz 140 MB L2 & L3 Krabice
Kód: PROAMDRYZ0335
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Model procesoru
9900X3D
Litografie procesoru
4 nm
Takt procesoru při přetaktování
5,5 GHz
Vyrovnávací paměť procesoru
140 MB
Počet vláken procesoru
24
Provozní režimy procesoru
64bitový
Typ paměti cache procesoru
L2 & L3
Patice procesoru
Zásuvka AM5
Počet jader procesoru
12
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 9
Thermal Design Power (TDP)
120 W
Včetně chladiče
Ne
Výrobce procesoru
AMD
Základní frekvence procesoru
4,4 GHz
Generace procesoru
AMD Ryzen 9000 Series
Vlastnosti
Maximální počet linek PCI Express
28
Verze PCI Express slotů
5.0
Podpora instrukčních sad
AVX-512
Oblast trhu
Desktop
Paměť
Maximální interní paměť podporovaná procesorem
192 GB
Frekvence paměti podporované procesorem
5600
Typy paměti podporované procesorem
DDR5-SDRAM
ECC
Ano
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Grafika
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Model grafického adaptéru na kartě
AMD Radeon Graphics
Integrovaný grafický adaptér
Ano
Základní grafická frekvence
2200 MHz
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Provozní podmínky
Minimální provozní teplota
95 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 730143315579 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 40 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
