AMD Ryzen 9 7900 procesor 3,7 GHz 64 MB L3
Kód: PROAMDRYZ0340
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Vyrovnávací paměť procesoru
64 MB
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 9
Model procesoru
7900
Generace procesoru
AMD Ryzen 7000 Series
Počet vláken procesoru
24
Základní frekvence procesoru
3,7 GHz
Litografie procesoru
5 nm
Krabice
Ne
Počet jader procesoru
12
Výrobce procesoru
AMD
Včetně chladiče
Ne
Typ paměti cache procesoru
L3
Takt procesoru při přetaktování
5,4 GHz
Thermal Design Power (TDP)
65 W
Patice procesoru
Zásuvka AM5
Vlastnosti
Oblast trhu
Desktop
Verze PCI Express slotů
5.0
Paměť
Frekvence paměti podporované procesorem
5200 MHz
Typy paměti podporované procesorem
DDR5-SDRAM
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Grafika
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Integrovaný grafický adaptér
Ano
Základní grafická frekvence
2200 MHz
Model grafického adaptéru na kartě
AMD Radeon Graphics
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.045 kg |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 20 mm |
| Šířka balení: | 50 mm |
| Délka balení: | 50 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11 x64, Windows 10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
