AMD Ryzen 7 8700F procesor 4,1 GHz 16 MB L3 Tác
Kód: PROAMDRYZ0320
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Počet jader procesoru
8
Nastavitelný TDP-down
45 W
Model procesoru
8700F
Nastavitelný TDP-up
65 W
Včetně chladiče
Ne
Thermal Design Power (TDP)
65 W
Litografie procesoru
4 nm
Výrobce procesoru
AMD
Provozní režimy procesoru
64bitový
Základní frekvence procesoru
4,1 GHz
Patice procesoru
Zásuvka AM5
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 7
Takt procesoru při přetaktování
5 GHz
Vyrovnávací paměť procesoru
16 MB
Generace procesoru
AMD Ryzen 8000 Series
Typ paměti cache procesoru
L3
Počet vláken procesoru
16
Vlastnosti
Podpora instrukčních sad
AVX-512
Maximální počet linek PCI Express
20
Oblast trhu
Desktop
Verze PCI Express slotů
4.0
Paměť
Typy paměti podporované procesorem
DDR5-SDRAM
Frekvence paměti podporované procesorem
3600 MHz
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Grafika
Model grafického adaptéru na kartě
Není dostupný
Integrovaný grafický adaptér
Ne
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Bezpečnostní upozornění
Varování
Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny.
I/O konfigurace
Počet portů USB
5
Neurální procesorová jednotka (NPU)
Neurální procesorová jednotka (NPU)
AMD Ryzen AI
Výkon NPU až
16 TOPs
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 10 mm |
| Šířka balení: | 70 mm |
| Délka balení: | 60 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
