AMD Ryzen 7 7700 procesor 3,8 GHz 32 MB L3
Kód: PROAMDRYZ0253
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Model procesoru
7700
Základní frekvence procesoru
3,8 GHz
Počet jader procesoru
8
Vyrovnávací paměť procesoru
32 MB
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 7
Včetně chladiče
Ne
Patice procesoru
Zásuvka AM5
Thermal Design Power (TDP)
65 W
Takt procesoru při přetaktování
5,3 GHz
Krabice
Ne
Výrobce procesoru
AMD
Počet vláken procesoru
16
Typ paměti cache procesoru
L3
Litografie procesoru
5 nm
Vlastnosti
Verze PCI Express slotů
5.0
Oblast trhu
Desktop
Paměť
Typy paměti podporované procesorem
DDR5-SDRAM
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Frekvence paměti podporované procesorem
3600 MHz
Grafika
Model grafického adaptéru na kartě
AMD Radeon Graphics
Základní grafická frekvence
2200 MHz
Integrovaný grafický adaptér
Ano
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 5 mm |
| Šířka balení: | 50 mm |
| Délka balení: | 50 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
