AMD Ryzen 7 5800X procesor 3,8 GHz 32 MB L3
Kód: PROAMDRYZ0079
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Vyrovnávací paměť procesoru
32 MB
Takt procesoru při přetaktování
4,7 GHz
Provozní režimy procesoru
64bitový
Počet vláken procesoru
16
Litografie procesoru
7 nm
Model procesoru
5800X
Výrobce procesoru
AMD
Typ paměti cache procesoru
L3
Patice procesoru
Socket AM4
Takt procesoru
3,8 GHz
Počet jader procesoru
8
Komponent pro
PC
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 7
Vlastnosti
Včetně chladiče
Ne
Krabice
Ano
Příkon
Thermal Design Power (TDP)
105 W
Paměť
Frekvence paměti podporované procesorem
3200 MHz
Typy paměti podporované procesorem
DDR4-SDRAM
Grafika
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Integrovaný grafický adaptér
Ne
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Model grafického adaptéru na kartě
Není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 730143312714 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 135 mm |
| Délka balení: | 73 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
