AMD Ryzen 5 7600X procesor 4,7 GHz 32 MB L3 Krabice
Kód: PROAMDRYZ0222
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Thermal Design Power (TDP)
105 W
Vyrovnávací paměť procesoru
32 MB
Model procesoru
7600X
Typ paměti cache procesoru
L3
Základní frekvence procesoru
4,7 GHz
Patice procesoru
Zásuvka AM5
Takt procesoru při přetaktování
5,3 GHz
Provozní režimy procesoru
64bitový
Krabice
Ano
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 5
Výrobce procesoru
AMD
Počet vláken procesoru
12
Počet jader procesoru
6
Technické údaje
Datum uvedení na trh
9/15/2022
Další charakteristiky
L2 cache
6000 KB
L1 cache
0,384 MB
Paměť
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
ECC
Ano
Frekvence paměti podporované procesorem
5200 MHz
Maximální interní paměť podporovaná procesorem
128 GB
Grafika
Model grafického adaptéru na kartě
AMD Radeon Graphics
Maximální dynamická grafická frekvence
2200 MHz
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Základní grafická frekvence
400 MHz
Integrovaný grafický adaptér
Ano
I/O konfigurace
USB verze
2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Počet portů USB
5
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 730143314442 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 35 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
