AMD Ryzen 5 7600 procesor 3,8 GHz 32 MB L3
Kód: PROAMDRYZ0251
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Thermal Design Power (TDP)
65 W
Vyrovnávací paměť procesoru
32 MB
Takt procesoru při přetaktování
5,1 GHz
Typ paměti cache procesoru
L3
Počet jader procesoru
6
Výrobce procesoru
AMD
Včetně chladiče
Ne
Litografie procesoru
5 nm
Model procesoru
7600
Krabice
Ne
Počet vláken procesoru
12
Patice procesoru
Zásuvka AM5
Základní frekvence procesoru
3,8 GHz
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 5
Vlastnosti
Oblast trhu
Desktop
Verze PCI Express slotů
5.0
Paměť
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Typy paměti podporované procesorem
DDR5-SDRAM
Frekvence paměti podporované procesorem
3600 MHz
Grafika
Integrovaný grafický adaptér
Ano
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Model grafického adaptéru na kartě
AMD Radeon Graphics
Základní grafická frekvence
2200 MHz
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.055 kg |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 10 mm |
| Šířka balení: | 70 mm |
| Délka balení: | 50 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
