AMD Ryzen™ 7 5700 tray - procesor
Kód: PROAMDRYZ0270
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Počet vláken procesoru
16
Včetně chladiče
Ne
Thermal Design Power (TDP)
65 W
Vyrovnávací paměť procesoru
16 MB
Litografie procesoru
TSMC 7nm FinFET
Výrobce procesoru
AMD
Typ paměti cache procesoru
L3
Model procesoru
5700
Základní frekvence procesoru
3,7 GHz
Krabice
Ne
Počet jader procesoru
8
Typ procesoru
5th Generation AMD Ryzen™ 7
Takt procesoru při přetaktování
4,6 GHz
Patice procesoru
Socket AM4
Vlastnosti
Oblast trhu
Desktop
Verze PCI Express slotů
3.0
Paměť
Frekvence paměti podporované procesorem
2667 MHz
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Typy paměti podporované procesorem
DDR4
Grafika
Integrovaný grafický adaptér
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.085 kg |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 10 mm |
| Šířka balení: | 65 mm |
| Délka balení: | 60 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
