AMD Ryzen™ 5 8600G tray - procesor
Kód: PROAMDRYZ0265
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Vyrovnávací paměť procesoru
16 MB
Patice procesoru
Zásuvka AM5
Základní frekvence procesoru
4,3 GHz
Takt procesoru při přetaktování
5 GHz
Výrobce procesoru
AMD
Včetně chladiče
Ne
Počet vláken procesoru
12
Thermal Design Power (TDP)
65 W
Typ paměti cache procesoru
L3
Typ procesoru
8th Generation AMD Ryzen™ 5
Model procesoru
8600G
Litografie procesoru
TSMC 4nm FinFET
Krabice
Ne
Počet jader procesoru
6
Vlastnosti
Verze PCI Express slotů
4.0
Oblast trhu
Desktop
Paměť
Frekvence paměti podporované procesorem
3600 MHz
Typy paměti podporované procesorem
DDR5
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Grafika
Model grafického adaptéru na kartě
AMD Radeon 760M
Integrovaný grafický adaptér
Ano
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Základní grafická frekvence
2800 MHz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 6 mm |
| Šířka balení: | 40 mm |
| Délka balení: | 40 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
