AMD Ryzen™ 5 8600G - procesor
Kód: PROAMDRYZ0260
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Výrobce procesoru
AMD
Model procesoru
8600G
Litografie procesoru
TSMC 4nm FinFET
Typ paměti cache procesoru
L3
Včetně chladiče
Ano
Patice procesoru
Zásuvka AM5
Základní frekvence procesoru
4,3 GHz
Takt procesoru při přetaktování
5 GHz
Thermal Design Power (TDP)
65 W
Počet jader procesoru
6
Počet vláken procesoru
12
Typ procesoru
8th Generation AMD Ryzen™ 5
Krabice
Ano
Vyrovnávací paměť procesoru
16 MB
Vlastnosti
Oblast trhu
Desktop
Verze PCI Express slotů
4.0
Paměť
Typy paměti podporované procesorem
DDR5
Frekvence paměti podporované procesorem
5200 MHz
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Grafika
Integrovaný grafický adaptér
Ano
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Model grafického adaptéru na kartě
AMD Radeon 760M
Základní grafická frekvence
2800 MHz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 730143316163 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
