ZTE G5B - Dvoupásmový gigabitový ethernetový (2,4 GHz / 5 GHz) bezdrátový směrovač Wi-Fi 6 v bílé barvě
Kód: KILZTER4G0066
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Technologie MU-MIMO
Ano
Vnitřní paměť
512 MB
Rodičovský zámek
Ano
Zabudovaný procesor
Ano
Takt procesoru
2,4 GHz / 5 GHz
Počet jader procesoru
3
BeamForming
Ano
Vysílání bezdrátového směrovače
Ano
QoS
Ano
Příkon
Vstupní napětí adaptéru
110 - 240 V
Výstupní napětí adaptétu
19 V
Výstupní proud adaptéru
2,37 A
Vstupní frekvence adaptéru
50 - 60 Hz
Vzhled
Typ produktu
Stolní router
Typ antény
Vnitřní
Počet antén
12
Barva
Bílá
LED indikátory
Výkon
Tlačítko reset
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
182 mm
Šířka
124 mm
Hloubka
70 mm
Hmotnost
976 g
Možnosti připojení
Konektor(y)
1x RJ11, 2x RJ45 LAN
Napájecí konektor
Ano
Ethernet WAN
Ano
Obsah balení
Ethernet kabel
Ano
Obsah soupravy
Gumové krytky ve třech velikostech
Počet přiložených produtků
1 kusů
Vlastnosti bezdrátové sítě
Síťové standardy
IEEE 802.11b
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-fi pásmo
Třípásmový (2,4 GHz / 5 GHz / 5 GHz)
IGMP pozorování
Ano
Point-to-Point Protocol over Ethernet (PPPoE)
Ano
Wi-Fi standard
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Šifrování/zabezpečení
WPA-PSK
Dynamická DNS (DDNS)
Ano
Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo)
3400 Mbit/s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.98 kg |
| EAN: | 6902176126628 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 210 mm |
| Šířka balení: | 95 mm |
| Délka balení: | 200 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
