Základní deska ASRock X870 NOVA WIFI
Kód: PLYASRAM50062
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Patice procesoru
Zásuvka AM5
Podporované patice procesorů
Zásuvka AM5
Výrobce procesoru
AMD
Počítačová síť
Typ rozhraní Ethernetu
2.5 Gigabit Ethernet
Řadič LAN
Dragon RTL8125BG
Připojení na síť Ethernet
Ano
Wi-Fi
Ano
Wi-Fi standard
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Vlastnosti
Čipset základní desky
AMD X870
Řada čipsetu základní desky
AMD
Barva
Černá
Typ základní desky
ATX
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 x64
Hmotnost a rozměry
Hloubka
305 mm
Šířka
244 mm
Paměť
Podporované typy paměti
DDR5-SDRAM
Typ paměťových slotů
DIMM
Maximální vnitřní paměť
256 GB
Počet paměťových slotů
4
Grafika
HDCP
Ano
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Obsah balení
Dodávané kabely
SATA
Včetně antény
Ano
Řadiče ukládacích zařízení
Úrovně RAID
0
Podporované typy úložišť
HDD & SSD
Podporovaná rozhraní úložiště
PCI Express 4.0, PCI Express 5.0, SATA III
Podpora RAID
Ano
BIOS
Typ BIOSu
UEFI AMI
Interní vstupy/výstupy
Konektor ventilátoru procesoru
Ano
Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
3
Konektory USB 2.0
2
Audiokonektor na předním panelu
Ano
Konektor ATX zdroje (24-pin)
Ano
Počet konektorů SATA III
2
Pin konektor pro RGB LED
Ano
Vstupně výstupní konektory na zadním panelu
Výstupy pro sluchátka
1
Konektor pro mikrofon (line-in)
Ano
Počet HDMI portů
1
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| EAN: | 4710483942754 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 85 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 280 mm |
| Certifikace: | FCC, CE, ErP/EuP |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
