Whirlpool Cook20 MWP 101 W Bílá Samostatná mikrovlnná trouba Pracovní deska 20 l 700 W
Kód: AGDWHIKMW0095
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Systém otevírání dvířek
Zatlačení
Uchycení dveří
Levý
ECO mód
Ano
Velikost otočného talíře
24,5 cm
Typ hodin
Elektronický
Vnitřní kapacita
20 l
Otočný talíř
Ano
Časovač
Ano
Vnitřní osvětlení
Ano
Maximální doba vaření
90 min
Typ ovládání
Otočné
Délka šňůry
1 m
Hodiny
Ano
Typ časovače
Digitální
Počet stupňů výkonu
6
Výkon trouby
700 W
Otevírání dveří
Boční otevírání
Umístění přístroje
Pracovní deska
Technologie převodníku
Ne
Vestavěný displej
Ne
Typ produktu
Samostatná mikrovlnná trouba
Barva
Bílá
Příkon
Typ konektoru
Type F (CEE 7/4)
Spotřeba
1200 W
Proud
6 A
Vstupní střídavé napětí
230 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
12 kg
Výška
262 mm
Šířka
452 mm
Hloubka
365 mm
Údaje o balení
Šířka balení
496 mm
Hmotnost včetně balení
13,1 kg
Hloubka balení
389 mm
Výška balení
292 mm
Obsah balení
Návod k obsluze
Ano
Návod na použití
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte spotřebič během používání bez dozoru.
Funkce a programy vaření
Konvekční vaření
Ne
Funkce uchování teploty
Ne
Gril
Ne
Automatické rozmrazování
Ne
Funkce automatického vaření
Ano
Funkce tepla
Ano
Funkce grilování
Ne
Vaření v páře
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.1 kg |
| EAN: | 8003437861734 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 395 mm |
| Šířka balení: | 495 mm |
| Délka balení: | 300 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
