Wahl Genio Černá Lithium-ion (Li-ion)
Kód: AGDWAHSTR0138
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Doba provozu
120 min
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Doba nabíjení
1,25 h
Nabíjecí
Ano
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Napájecí zdroj
Baterie
Výkon
Maximální rychlost motoru
5750 ot/min
Vhodné pro
Hlava
Maximální délka vlasů
1,8 mm
Minimální délka vlasů
0,8 mm
Barva
Černá
Materiál ostří
Uhlíková ocel
Šířka ořezu
4,6 cm
Obsah balení
Obsahuje základnu
Ano
Olej v ceně
Ano
Nabíječka
Ano
Počet hřebínků
4
Funkce základny
Nabíjecí
Čisticí kartáč
Ano
Indikátory
Indikace nabíjení baterií
Ano
LED indikátory
Stav baterie
Ergonomie
Typ přizpůsobení
Připojitelný hřeben
Bezpečnostní spínač
Ano
Bezkabelový
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 4015110038320 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 260 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
