WAHL Cordless Super Taper Černá, Bílá Lithium-ion (Li-ion)
Kód: AGDWAHSTR0144
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Nabíjecí
Ano
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Doba nabíjení
2 h
Napájecí zdroj
Napájení/baterie
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Doba provozu
100 min
Hmotnost a rozměry
Délka šňůry
2,4 m
Hmotnost
290 g
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Výkon
Maximální délka vlasů
2 mm
Minimální délka vlasů
1 mm
Vhodné pro
Hlava
Šířka ořezu
4,6 cm
Barva
Bílá
Typ motoru
DC
Maximální rychlost motoru
5500 ot/min
Obsah balení
Obsahuje síťovou šňůru
Ano
Čisticí kartáč
Ano
Nástavce na hřebeny
Hlava
Počet nástavců
4
Počet hřebínků
4
Ochranný kryt
Ano
Olej v ceně
Ano
Ergonomie
Bezkabelový
Ano
Typ přizpůsobení
Připojitelný hřeben
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.86 kg |
| EAN: | 043917030159 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 100 mm |
| Délka balení: | 240 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
