Wahl ChroMini Černá 1 Nikl-metal hydridová (NiMH)
Kód: AGDWAHSTR0137
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Doba nabíjení
2 h
Typ baterie
Nikl-metal hydridová (NiMH)
Napájecí zdroj
Baterie
Nabíjecí
Ano
Doba provozu
85 min
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
130 g
Výkon
Minimální délka vlasů
0,3 mm
Šířka ořezu
3,2 cm
Barva
Černá
Typ motoru
DC
Odnímatelná čepel
Ano
Počet délkových kroků
1
Maximální rychlost motoru
7000 ot/min
Obsah balení
Čisticí kartáč
Ano
Obsahuje síťovou šňůru
Ano
Nabíječka
Ano
Počet nástavců
4
Počet hřebínků
4
Olej v ceně
Ano
Indikátory
LED indikátory
Status
Ergonomie
Bezkabelový
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.715 kg |
| EAN: | 4015110038511 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 210 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
