Vysavač Bosch BWD 41740 AquaWash&Clean
Kód: AGDBOSODK0117
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Maximální příkon
1700 W
Vzhled
Typ trubice
Teleskopický
Barva
Purpurová
Kapacita nádrže na kapalinu
5 l
Vysávání
Suché a mokré
Hmotnost a rozměry
Hloubka
690 mm
Hmotnost
14 kg
Délka kabelu
6 m
Výška
440 mm
Šířka
320 mm
Výkon
Čisticí povrchy
Čalounění
Správné použití
Domácí
Vzduchový filtr
EPA
Pracovní dosah
9 m
Obsah balení
Hubice na čalounění
Ano
Štěrbinový nástavec
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.9 kg |
| EAN: | 4242005162000 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 440 mm |
| Šířka balení: | 600 mm |
| Délka balení: | 400 mm |
Myčka oken s příslušenstvím Leifheit Nemo 51035
Skladem
(5 ks)
1 503 Kč bez DPH
1 819 Kč
Úklidový robot Ecovacs Deebot X11 Pro Omni černý
Skladem
(4 ks)
16 160 Kč bez DPH
19 554 Kč
Samsung VS20B75AGR1 ruční vysavač Černá, Mátová barva Bezsáčkové
Skladem
(>5 ks)
5 804 Kč bez DPH
7 023 Kč
Ecovacs Deebot T80 Omni 3 l Bezsáčkové Černá
Skladem
(3 ks)
14 817 Kč bez DPH
17 929 Kč
Úklidový robot iRobot Combo 10 Max (x085840)
Skladem
(1 ks)
13 845 Kč bez DPH
16 753 Kč
Úklidový robot Ecovacs Deebot N20 Plus (bílý)
Skladem
(3 ks)
5 817 Kč bez DPH
7 039 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
