Vesta Haptics bHaptics TactSuit Pro
Kód: KSLBHAPS50001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Bluetooth
Ano
Vlastnosti
Hlavní barva produktu
Černá
Typ uzávěru
Zip
Příkon
Doba nabíjení baterie (AC)
5 h
Doba provozu
13,5 h
Proud
2 A
Vstupní napětí
5 V
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,87 kg
Výška
610 mm
Baterie
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Kapacita baterie
9800 mAh
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzole a příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.06 kg |
| EAN: | 8809669640426 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 346 mm |
| Šířka balení: | 542 mm |
| Délka balení: | 112 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
