UNITEK ACTIVE HUB USB-C 2X HDMI 4K, RJ45, PD 100W
Kód: PERUTKHUB0074
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Přenosová rychlost sítě Ethernet
10,100,1000 Mbit/s
Základní materiál
Hliník
USB Power Delivery
Ano
Plug and Play
Ano
Rychlost přenosu dat
5 Gbit/s
Barva
Šedá
Verze USB Power Delivery až do
100 W
Podpora 4K
4K@60Hz
LED indikátory
Ano
Použitelná karta o maximální kapacitě
2 TB
Příkon
Typ napájení
USB
Hmotnost a rozměry
Šířka
105 mm
Výška
16 mm
Hloubka
50 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Mac
Ano
Podporované operační systémy Windows
Ano
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
2
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Rozhraní rozbočovače
HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
Čtečka paměťových karet SD
Ano
Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C
1
Rozhraní
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
Počet RJ-45 portů
1
Počet slotů TF
1
Počet portů
8
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 4894160052254 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
