Trust GXT 721 Ruya Pro - Prémiová pohodlná herní židle (černá)
Kód: GAMTRUFOT0034
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Materiál sedadla
Kůže, Polyuretan (PU)
Ergonomický design
Ne
Materiál základny
Hliník
Barva opěrky zad
Černá
Maximální hmotnost uživatele
150 kg
Typ polohování opěrky rukou
4D opěrka na ruce
Barva sedadla
Černá
Materiál rámu
Dřevo
Výška zdvihu plynu (max.)
10 cm
Typ opěrky rukou
Tvrdá opěrka na ruce
Maximální výška uživatele
195 cm
Přizpůsobitelná opěrka pro ruce
Ano
Barva základny
Černá
Nastavitelná opěrka zad
Ano
Opěrka pro ruce
Ano
Otočná kolečka
Ano
Typ produktu
Univerzální herní židle
Barva rámečku
Černá
Počet koleček
5 kolo/kola
Třída zdvihacího plynového mechanismu
4
Hmotnost a rozměry
Šířka
710 mm
Výška opěrky zad
85 cm
Šířka sedadla
48 cm
Hloubka sedáku
55 cm
Hloubka
750 mm
Výška (max.)
134 cm
Hmotnost
2,4 kg
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Ergonomie
Včetně závodního volantu / kniplu
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hry a ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 27.3 kg |
| EAN: | 8713439251869 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 860 mm |
| Šířka balení: | 650 mm |
| Délka balení: | 330 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
