Tlakový kávovar DeLonghi ECAM 310.60.B
Kód: AGDDLOEXP0326
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1450 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50-60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka
440 mm
Výška
360 mm
Šířka
240 mm
Hmotnost
12,1 kg
Výkon
Objem zásobníku vody
1,8 l
Zabudovaný pěnovač mléka
Ano
Vodní filtr
Ano
Umístění přístroje
Pracovní deska
Programovatelný
Ano
Typ kávovaru
Plně automatické
Typ produktu
Espresso stroj
Maximální provozní tlak
15 bar
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Kapacita nádoby na kávová zrna
250 g
Nastavení tvrdosti vody
Ano
Ergonomie
Vestavěný displej
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Barva
Černá
Funkce a programy vaření
Příprava kávy
Ano
Více nápojů
Ano
Příprava lunga
Ano
Příprava horkého mléka
Ano
Příprava latte macchiata
Ano
Příprava espressa
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.38 kg |
| EAN: | 8004399029125 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 505 mm |
| Šířka balení: | 305 mm |
| Délka balení: | 410 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
