Therabody SleepMask masírovací stroj Obličej Černá, Modrá
Kód: FIRTHBMAS0050
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Správné použití
Obličej
Typy masáže
Kombinovaná masáž
Podpora pro chytré telefony
Ano
Vibrační funkce
Ano
Materiál
ABS, Textil, PVC, Polykarbonát (PC)
Bluetooth
Ano
Barva
Černá
Jednoduché používání
Ano
Příkon
Životnost baterie
240 min
Nabíjení přes USB
Ano
Typ zdroje
Baterie
Hmotnost a rozměry
Hloubka
102 mm
Šířka
260 mm
Výška
260 mm
Hmotnost
66 g
Baterie
Akumulátor
Ano
Obsah balení
Pouzdro
Ano
Počet kusů v balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 840295403366 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 282 mm |
| Délka balení: | 58 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
