Therabody FG TheraFace Hot & Cold Rings - Black masírovací stroj Obličej Černá
Kód: HIPTHBPIE0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet programů
2
Funkce ohřevu
Ano
Správné použití
Obličej
Barva
Černá
Jednoduché používání
Ano
Displej
OLED
Příkon
Doba nabíjení
0 h
Bezkabelový
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
67 mm
Hloubka
95 mm
Šířka
67 mm
Hmotnost
102 g
Údaje o balení
Hloubka balení
420 mm
Hmotnost včetně balení
180 g
Typ balení
Krabice
Výška balení
255 mm
Šířka balení
220 mm
Další charakteristiky
Země původu
Čína
Obsah balení
Pouzdro
Ano
Počet kusů v balení
2 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 810036056786 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 70 mm |
| Šířka balení: | 96 mm |
| Délka balení: | 68 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
