Termoelektrický chladič ADLER AD 8089 Černá
Kód: AGDADLLOW0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Hlučnost
35 dB
Kapacita
28 l
Termoelektrické chlazení
Ano
Klimatická třída
N (normální)
Příkon
Vstupní střídavé napětí
100-240 V
Třída energetické účinnosti
E
Roční spotřeba energie
67 kWh
Napájecí zdroj
Elektrický
Frekvence
50 / 60 Hz
Typ zdroje
AC
Příkon
65 W
Vzhled
Skleněný stojan
Ano
Držadlo
Ne
Přenosný
Ano
LED světlo
Ano
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Šířka
480 mm
Výška
450 mm
Hloubka
380 mm
Hmotnost
10 kg
Údaje o balení
Výška balení
490 mm
Hmotnost včetně balení
11,3 kg
Šířka balení
500 mm
Hloubka balení
430 mm
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Neotevírejte ani se nepokoušejte opravovat součásti obsahující chladiva.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12 kg |
| EAN: | 5905575905772 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 505 mm |
| Šířka balení: | 485 mm |
| Délka balení: | 410 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
