Tefal Puregliss FV8062E0 žehlička Suché i parní žehlení Durilium AirGlide Autoclean soleplate 3000 W Černá, Šedá
Kód: AGDTEFZEL0274
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Objem zásobníku vody
0,27 l
Typ ovládání
Knoflíky, Knoflík
Automatické vypnutí po
0,5 min
Maximální výkon
3000 W
Vertikální napařování
Ano
Samočisticí
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Ustavičná difuze páry
Srdce
Nastavitelný termostat
Ano
Model
Suché i parní žehlení
Barva
Šedá
Parní ráz
280 g/min
Funkce parního rázu
Ano
Nepřetržitá pára
Ano
Typ nádrže na vodu
Vestavěný
Velikost plnicího otvoru
Extra velké
Kropení
Ano
Variabilní nastavení páry
Ano
Rychlé zahřátí
Ano
Indikátor úrovně vody
Ano
Materiál žehlicí plochy
Durilium AirGlide Autoclean soleplate
Délka šňůry
2 m
Stálý výstup páry
50 g/min
Kolektor na vápenaté usazeniny
Ano
Příkon
Příkon
3000 W
Technické údaje
Automatické vypnutí
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| EAN: | 3121040086476 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 340 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
