Solidigm D3-S4620 3,84 TB 2.5" Serial ATA III TLC 3D NAND
Kód: DETSLDSSD0048
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Formát SSD
2.5"
Rychlost čtení
550 MB/s
Kapacita disku SSD
3,84 TB
Náhodné čtení (4 KB)
91000 IOPS
Náhodný zápis (4 KB)
60000 IOPS
Ochrana dat typu End-to-End
Ano
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Typ paměti
TLC 3D NAND
Vylepšená ochrana dat při výpadku proudu
Ano
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
2000000 h
Rozhraní
Serial ATA III
Rychlost zápisu
510 MB/s
Uncorrectable Bit Error Rate (UBER)
< 1 per 10^17 bits read
Hardwarové šifrovaní
Ano
Komponent pro
Server/pracovní stanice
Monitorování a zaznamenávání teploty
Ano
Příkon
Spotřeba energie (v klidu)
1,3 W
Maximální spotřeba energie
3,9 W
Další charakteristiky
Dimenzování odolnosti
35,1 PB
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Mimoprovozní otřes
1000 G
Provozní vibrace
2,17 G
Maximální provozní teplota
70 °C
Neprovozní vibrace
3,13 G
Maximální neprovozní nadmořská výška
0,5 m
Náraz při provozu
1000 G
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 840307303486 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 20 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
