Sluchátka Skullcandy Crusher 540 Active Over-Ear Grey Concrete
Kód: AKGSKLSBL0076
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
312 g
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Konektor 3,5 mm
Ano
Bluetooth
Ano
USB konektivita
Ano
USB konektor
USB typu C
Verze Bluetooth
5.0
Výkon
Barva
Šedá
Odnímatelný kabel
Ano
Typ produktu
Sluchátka
Styl nošení
Přes hlavu
Sklopný
Ano
Baterie
Bateriový provoz
Ano
Zdroj nabíjení
USB
Rychlonabíjení
10 min
Výdrž baterie při přehrávání hudby
40 h
Obsah balení
Dodávané kabely
USB typu C
Sluchátka
Typ sluchátek
Na uši
Impedance
32 ohm
Míra akustického tlaku
95 - 100 dB
Frekvence sluchátek
20 - 20000 Hz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.505 kg |
| EAN: | 810145323144 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
