SKULLCANDY Herní sluchátka Crusher PLYR 720 Wireless XBOX
Kód: GAMSKLSLU0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
354,2 g
Možnosti připojení
Bluetooth
Ano
USB konektivita
Ano
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Verze Bluetooth
5.3
Výkon
Barva
Černá
Technologie Clear Voice
Ano
Styl nošení
Přes hlavu
Typ produktu
Sluchátka s mikrofonem
Přehrávání hudby
Ano
Baterie
Maximální provozní doba
48 hodin
Zdroj nabíjení
USB
Obsah balení
Dodávané kabely
USB typ A na USB typ C
Množství
1
Stručný návod
Ano
Sluchátka
Ovladač jednotky
4 cm
Impedance
36 ohm
Frekvence sluchátek
20 - 20000 Hz
Mikrofon
Ztlumení mikrofonu
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hry a ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.905 kg |
| EAN: | 810145320990 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 240 mm |
| Délka balení: | 95 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
