Silicon Power Ace A55 2.5" 1000 GB Serial ATA III 3D TLC
Kód: DIASLPSSD0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podpora technologie SMART
Ano
Rychlost přenosu dat
6 Gbit/s
Rychlost čtení
500 MB/s
Přirozené řazení příkazů (NCQ)
Ano
Formát SSD
2.5"
Kapacita disku SSD
1 TB
NVMe
Ne
Podpora RAID
Ano
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Certifikace RoHS
Ano
ECC
Ano
Rychlost zápisu
450 MB/s
Podpora TRIM
Ano
Příkon
Provozní napětí
5 V
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
63 g
Šířka
69,9 mm
Hloubka
100 mm
Výška
7 mm
Další charakteristiky
Barva
Černá
Provozní podmínky
Náraz při provozu
1500 G
Provozní vibrace
20 G
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 4712702659139 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 110 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
