Siemens EP6A6PI10 varná deska Černá Vestavěné Plynový 4 zóna/zón
Kód: AGDSIMPGZ0200
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Proud
3 A
Příkon
7500 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Vzhled
Typ varné zóny 1
Pravidelný
Výkon varné zóny 4
1000 W
Umístění přístroje
Vestavěné
Umístění varné zóny 1
Levá zadní část
Výkon varné zóny 2
1750 W
Typ varné zóny 2
Pravidelný
Výkon varné zóny 3
3000 W
Zdroj varné zóny 4
Plyn
Počet varných zón
4 zóna/zón
Počet plynových varných zón
4 zóna/zón
Umístění varné zóny 4
Vpravo vepředu
Umístění varné zóny 2
Levý přední
Typ varné zóny 3
Velký
Materiál varného povrchu
Tvrzené sklo
Umístění varné zóny 3
Vpravo vzadu
Počet elektrických varných zón
0 zóna/zón
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Plyn
Zdroj varné zóny 1
Plyn
Výkon varné zóny 1
1750 W
Zdroj varné zóny 3
Plyn
Typ varné zóny 4
Malý
Typ varné desky
Plynový
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Typ roštu
Litina
Barva
Černá
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Hmotnost a rozměry
Rozměry pro vestavbu (š x d x v)
560 x 480-490 x 45 mm
Délka šňůry
1 m
Výška
54 mm
Hmotnost
13,8 kg
Hloubka
520 mm
Šířka
590 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
14,9 kg
Hloubka balení
578 mm
Výška balení
141 mm
Šířka balení
651 mm
Výkon
Běžná varná zóna
1700 W
Pozvolná varná zóna
1000 W
Velká varná zóna
3000 W
Ergonomie
Indikátor zbývajícího tepla
Ano
Elektronické zapalování
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 4242003966723 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 145 mm |
| Šířka balení: | 655 mm |
| Délka balení: | 580 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
