SHOKZ OpenFit 2+ Sluchátka Bezdrátový Za ucho, Do ucha Hovory/hudba Bluetooth Šedá
Kód: AKGSKZSBL0087
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hmotnost dobíjecího pouzdra
56 g
Hmotnost
4,8 g
Hmotnost pravého sluchátka
9,4 g
Hmotnost levého sluchátka
9,4 g
Možnosti připojení
Verze Bluetooth
5.4
Bluetooth
Ano
Dosah bezdrátového spojení
10 m
Profily Bluetooth
AAC
Technologie propojení
Bezdrátový
Výkon
Barva
Šedá
Základní materiál
Plast
Typ produktu
Sluchátka
Styl nošení
Za ucho, Do ucha
Typ sluchátek
Stereofonní
Typ ovládání
Knoflíky
Doporučené použití
Hovory/hudba
Ovládání hlasitosti
Tlačítko
Ochranné funkce
Odolné proti potu
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP55
Přehrávání hudby
Ano
Typ řídicí jednotky
On-ear control unit
Baterie
Bateriový provoz
Ano
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Výdrž baterie při přehrávání hudby
11 h
Bezdrátové nabíjení
Ano
Kapacita baterie (nabíjecí pouzdro)
600 mAh
Doba souvislého přehrávání zvuku (s nabíjecím pouzdrem)
48 h
Vstupní napětí (sluchátka)
5 V
Kapacita baterie pravého sluchátka
28 mAh
Kapacita baterie levého sluchátka
28 mAh
Obsah balení
Materiál náušníků
Silikon
Sluchátka
Citlivost sluchátek
96,5 dB
Typ sluchátek
Do uší
Potlačení šumu
Ano
Mikrofon
Citlivost mikrofonu
-38 dB
Typ mikrofonu
Boom
Počet mikrofonů
4
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 810173482431 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 107 mm |
| Šířka balení: | 105 mm |
| Délka balení: | 52 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
