Sennheiser MKE 400 Mobile Kit - kondenzátorový, superkardioidní mikrofon s nízkofrekvenčním filtrem se stativem Manfrotto
Kód: MISSENMIK0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Modrá
Doporučené použití
Gaming, podcasty, broadcasty, streaming
Typ produktu
Sada
Hmotnost a rozměry
Hloubka
126 mm
Výška
67 mm
Šířka
37 mm
Hmostnost mikrofonu
93,5 g
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Konektor 3,5 mm
1
Obsah balení
Obsah balení
Držák na chytrý telefon x 1
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se kontaktu s vodou.
Napájení
Typ baterie
Baterie AAA
Typ zdroje
Baterie
Počet baterií
2
Mikrofon
Frekvence mikrofonu
50 - 20000 Hz
Citlivost mikrofonu
-23 / -42 / -63 dB V/Pa
Typ směrového mikrofonu
Super-kardioidní
Podpora zvukových efektů
Ano
Maximální SPL
132 dB
Zvukové efekty
Filtr dolní propusti
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.71 kg |
| EAN: | 4044155259018 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 237 mm |
| Šířka balení: | 224 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
