Sennheiser MKE 2 Black EW - miniaturní lavalier mikrofon s konektorem 3,5 mm jack (černý)
Kód: MISSENMIK0028
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Mikrofon
Hmotnost a rozměry
Délka kabelu
1,6 m
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Barva
Černá
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení.
Mikrofon
Impedance
1000 ohm
Typ hlasové cívky
Kondenzátor
Model
Miniaturní mikrofon
Maximální SPL
142 dB
Citlivost mikrofonu
5 mV/Pa +- 3 dB
Frekvence mikrofonu
20 - 20000 Hz
Typ směrového mikrofonu
Všesměrový
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 4006087098318 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 135 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
