Sennheiser HD 599 Sluchátka Přes hlavu Hnědá, Slonovinová
Kód: PERSENSLU0046
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Konektor 6,35 mm
Ano
Technologie propojení
Kabel
Konektor 3,5 mm
Ano
Výkon
Doporučené použití
Hraní
Typ produktu
Sluchátka
Barva
Slonovinová
Typ sluchátek
Stereofonní
Délka kabelu
1,2 m
Styl nošení
Přes hlavu
Obsah balení
Audio adaptéry součástí balení
3ˌ5 mm
Dodávané kabely
Audio (3ˌ5 mm)
Sluchátka
Celkové harmonické zkreslení (THD)
0,1%
Impedance
50 ohm
Frekvence sluchátek
12 - 38500 Hz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 4044155207576 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 245 mm |
| Šířka balení: | 205 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
